temp kategorie

Kariéra

Máte-li zájem pracovat ve společnosti Meva a.s., ale nevybrali jste si z aktuálně volných pozic, zašlete svůj životopis s průvodním motivačním dopisem vztahující se k pozici na které máte zájem pracovat. Kontakt:  paní Marcela Hadravová.

Meva a.s.

Hledáme nového kolegu

Hledáte příležitost, kde využít angličtinu a zahraniční obchod je oblast, které rozumíte? Pak hledáme právě Vás.

Pracovník zahraničního obchodu - nové trhy.

Pracovní náplň:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí mimo ČR a péče o stávající zahraniční klienty
  • Evidence obchodních případů, vytváření nabídek a jejich evidence
  • Firemní a výrobková prezentace a následné vedení obchodních jednání
  • Aktivní účast v tendrech mimo ČR
  • Poradenská činnost v oblasti nabízených produktů
  • Kontrola platební morálky svěřených zákazníků
  • Sledování dodržování podmínek sjednaných se zákazníkem

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci s motivujícím ohodnocením a bonusovou pobídkou
  • Stravenky
  • 1 týden dovolené navíc
  • Odměny za plnou docházku
  • K dispozici služební vozidlo, PC, telefon
  • Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • Jazykové kurzy

Koho hledáme:

  • S/Š nebo VŠ se zkušenostmi s obchodováním
  • Aktivní používání AJ pro denní komunikaci se zahraničními partnery je podmínkou
  • Klademe důraz na velmi dobré vystupování, dobré komunikační dovednosti, spolehlivost a důslednost
  • Aktivního řidiče ochotného cestovat do zahraničí