temp kategorie

Kovotlačení

Oddělení Technického rozvoje a Kovotlačení společnosti Meva a.s. jsou schopny plně pokrýt vaší poptávku a to od návrhu, vypracování kompletní dokumentace a výroby formy přes dodávku vhodného materiálu až po samotnou výrobu a následné lakování Vámi požadovaných kusů.

 

temp kategorie

Postup kovotlačení

Kovotlačení je tradiční technologický postup tvarování plechu, nicméně pokrokový a nejjednodušší způsob při výrobě dutých rotačních těles v malokusových sériích Umožňuje provádět i např. obrubování, lemování, rozšiřování, zužování, osazování u okraje nebo v plášti tvarovou plochou. Způsobem tlačení lze ovlivnit i tloušťku stěny výtlačku Tlačení bez ztenčení stěny je původní, stovky let starý postup, při němž konečná Tloušťka stěny tvářené nádoby zůstává stejná s výchozí tloušťkou použitého materiálu Ztenčení stěny lze dosáhnout smykovým tlačením plechu, původní tloušťku má pak pouze dno tlačeného dílu Povrch vnitřních tvarů kopíruje svojí kvalitou povrch použitého kopyta Vhodné pro zpracování tenkých plechů (ocel, nerez, Al, Cu apod.)

Naše technologie

Kovotlačitelský stroj s kombinovaným SC/CNC řízením - Leifeld Metal Spinning AG typ SC 310 
Oreientační max. tloušťka tvářeného materiálu: Konstrukční ocel a Mosaz - 5mm, Nerez - 3mm, Hliník - 6mm, skutečná zpracovatelná tloušťka u jednotlivých druhů materiálů může být i větší. Tato skutečnost závisí především na složitosti přechodových tvarů výtažku.

Orientační max.tloušťka tvářeného materiálu:

Konstrukční ocel a Mosaz 5 mm
Nerez 3 mm
Hliník 6 mm

 

Kontaktujte nás

Manažer kovovýroby  
David Hosnedl  
Tel: + 420 416 823 390,
mailto:hosnedl.david@meva.eu
 

Video

Naši spokojení zákazníci

reference
reference
reference
reference
reference